O nas

Ubezpieczenia Głogów

Obecna placówka została utworzona w Głogowie w 2006r., na początku jako Agencja Generalna Grupy, a wraz z jej dynamicznym rozwojem została przekształcona w 2008 roku, na mocy decyzji zarządu spółki w Odział Grupy Ergo Hestia.


Od samego początku placówką kieruje Przemysław Walczuk , od 1998r związany z rynkiem ubezpieczeń, a od 2000r z Grupą Ergo Hestia. Jest prawnikiem oraz wieloletnim praktykiem w zakresie ubezpieczeń gospodarczych w tym ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i na życie.

Czytaj więcej

Bardzo wysoka jakość obsługi klienta i szeroka oferta sprawia, że Oddział Grupy w Głogowie mimo niewielkiej obsady kadrowej ciągle się rozwija i zyskuje uznanie w oczach klientów.

Obsługujemy przede wszystkim osoby i firmy z takich miast jak: ubezpieczenia Głogów, ubezpieczenia Leszno, Wschowa, Zielona Góra, Polkowice, ubezpieczenia Lubin, Legnica, Przemków, Sława, Góra, ubezpieczenia Rawicz. Wielu naszych klientów jest z różnych zakątków Polski.


Jako agencja ubezpieczeniowa, jesteśmy w Głogowie
od 2006 roku




erologo
mapka-2

Nasz zespół

DYREKTOR ODDZIAŁU

Przemysław Walczuk


Motto: Nie sztuką jest zaproponować klientowi jakiekolwiek ubezpieczenie, sztuką jest zaproponować takie, które przy wykorzystaniu całej posiadanej wiedzy i doświadczeniu, wybralibyśmy dla siebie samych lub swojej mamy.

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ

Joanna Kosmala


Motto: Bezcenny jest uśmiech i zadowolenie klienta z dobrze wykonanej pracy.


Misja oddziału

Jesteśmy po to, aby służyć klientom Naszego Biura poprzez pełną i rzetelną informację w zakresie świadczonych usług. Klient jest naszym partnerem w biznesie. Jesteśmy jego przewodnikiem w zawiłym świecie ubezpieczeń. Tworzymy taką atmosferę i warunki współpracy aby każdy czuł się ważny i doceniany. Naszą pracę wykonujemy profesjonalnie i kompetentnie z pełnym zachowaniem etyki zawodowej.